x

Products

HINGES, DOOR HANDLES AND ACCESSORIES

About Us

About Güveniş

1975 Yılında kurulan GÜVEN İŞ MENTEŞE İNŞ.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve mobilya sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektededir.

Firmamız; Kapı Menteşesi,Kapı Kolu, Mobilya Kulbu ve Mobilya Aksesuarı üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız ayrıca tasarım ve üretim aşamalarında teknolojiyi takip ederek yatırımlarıyla da büyümeyi sürdürmektedir.

Güven İş Menteşe İnş.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.; ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Firmamız; üretim yaptığı tüm alanlarda sorumluluğunun bilincinde olup sektöre öncülük etmenin gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz; Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmaktır.

Misyonumuz; Kapı Kolu, Kapı Menteşesi, Mobilya Kulbu ve Mobilya Aksesuarı üretim ve Satışında yurt içinde lider konumunu dahada güçlendirerek sürdürmek ve yurt dışında ihracatını artırarak ülke ekonomisine destek olmak.

Fair & Inovation

FAIRS & EVENTS & INOVATIONS

INTERMOB, Güveniş Menteşe Fuar Standı 360 Derece Sanal Turu

Güveniş Menteşe olarak 18. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap teknolojisi fuarına katılarak yeni ürünlerimizi müşterilerimize tanıttık.

Güveniş Menteşe 19. Uluslararası İNTERMOB Fuarına Katılıyor.

Güveniş Menteşe ve DoorAks Kapı Kolları, 22-26 Ekim tarihleri arasında 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi fuarında.

Güveniş Menteşe InterZoom Almanya Fuarına Katılıyor

Güven-İş Menteşe 2017 yılında Almanaya'da düzenlenecek olan INTERZOOM fuarına katılarak dünyada marka olma yolunda adımlarını atacak.

Certificates

BRAND, PATENT AND QUALITY CERTIFICATES
This is some text inside of a div block.

Get in Touch

CONTACT FORM AND COMPANY INFORMATION

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Güven İş Menteşe İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti.

Address
Sanayi Mahallesi Sancakli Caddesi Özboran sokak No:9 Güngören/Istanbul/Türkiye
Phone
02125539936
Fax
02125539938